ŠAŠKIŲ IR ŠACHMATŲ VARŽYBOS LINKUVOJE

Rugpjūčio 23 d. mūsų globos namų šaškių ir šachmatų mėgėjai – Lina Budreckaitė, Ženeta Mažnikova, Monika Majauskaitė, Vytautas Bajalis, Arvydas Likas, Algimantas Šlekys ir Vytautas Kneziauskas vyko į šaškių ir šachmatų varžybas Linkuvos socialinės globos namuose. Nuvykus į svečius ne iš karto sėdome prie žaidimo stalų, šeimininkai pakvietė visus pasivaikščioti po sveikatos labirintą, kurį visi sėkmingai įveikėme ir pridėjome rankas prie sveikatinančio akmens. Pasisėmę sveikatos, iki varžybų atidarymo, žaidėjai galėjo apšilti prie languotųjų lentų. Netrukus  ir atidarymas… Po trumpo varžybų organizatorių žodžio prasidėjo varžybos.Vyrai rungtyniavo A (11 varžovų) ir B (10 varžovų) grupėse. Moterys A ir B grupėse turėjo po 8 priešininkes.
Lina Budreckaitė, žaidusi A grupėje, laimėjo 2 -ąją vietą, o Ženeta Mažnikova (B grupė) užėmė 3- ąją vietą. Arvydas Likas, žaidęs B grupėje, laimėjo bronzos medalį (3-ioji vieta). Kiti komandos žaidėjai medalių nelaimėjo,tačiau užėmė gana aukštas 4-6 vietas. Apdovanoti medaliais, padėkos raštais, languotais tortais, pasivaišinę skaniu šiupiniu, atsisveikinome su šeimininkais ir laimingai sugrįžome namo.