MAMOS DIENA

Mama, nerasime žmogaus pasauly,

Kuris netrokštų meilės jos ir šilumos,

Kaip neatskirti pavasario nuo saulės,

Taip neatskirti vaikystės nuo mamos.

Gegužės 12 d. mūsų globos namuose vyko koncertas, skirtas mamos dienai. Renginio dalyviai koncerto klausėsi lauke. Skambėjo dainos apie mamą, kurias padainavo choras ,,Riešutinis“ vadovaujamas užimtumo specialisto Stasio Snabaičio.

Renginyje dalyvavo ir svečiai iš Panevėžio  bendruomenės ,,Senamiestietis“, vadovaujamos Stanislovo Žiogo. Svečiai atvyko su gausiomis dovanomis, skirtomis mūsų globos namų gyventojams. Ši bendruomenė dar kovo mėnesį pakvietė panevėžiečius prisijungti prie akcijos ,,Sušildyk“, kurios tikslas – šiluma ir rūpesčiu apgaubti visus Jotainių socialinės globos namų gyventojus. Akcijos dalyvių buvo prašoma numegzti ar pasiūti skarą, kojines, pirštines ar kitą gaminį. Į šią gražią akciją įsijungė Panevėžio miesto bendruomenės: ,,Už upės“, „Rožyno“, „Liekupio“, „Marijonų“ ir „Pušaloto“ mikrorajonų, o taip pat visi Panevėžio „E. Mezginaitės“ viešosios bibliotekos padaliniai bei jų lankytojai. Panevėžio lopšelio- darželio „Rūta“ vaikučiai ir mokytojai taip pat prisijungė prie šios akcijos ir sukūrė atvirukus.

Dėkojame visoms Panevėžio miesto bendruomenėms ir organizacijoms , prisidėjusioms prie akcijos „Sušildyk“, už dovanas, šilumą, rūpestį ir dėmesį mūsų globos namų gyventojams.

Užimtumo specialistas Bronius Baltrūnas

Pakeisti teksto dydį