PARKO TINKLINIO TURNYRAS SKEMUOSE

Rugpjūčio 8 d. mūsų globos namų sportininkai – gyventojai Monika su Gvidu ir darbuotoja Milda – vyko į parko tinklinio turnyrą Skemų socialinės globos namuose. Kartu važiavo ir palaikymo komanda – Ženeta, Juozas ir Vytautas. Varžybose dalyvavo 8 tinklininkų komandos iš Lietuvos ir Latvijos socialinės globos namų. Mūsų sportininkai žaidė A pogrupyje ir užėmė 2-ąją vietą. Palaikymo komandos dalyviai ne tik ,,sirgo” už savo komandą, tačiau ir patys dalyvavo šaudymo iš pneumatinio šautuvo su optiniu taikikliu į taikinį ir smiginio varžybose. Ženeta šaudymo varžybose surinko 38 taškus iš 50 galimų ir užėmė trečiąją vietą, o smiginio varžybose visus pralenkė Vytautas ir laimėjo 1-ąją vietą. Išvyka sportininkams buvo derlinga -laimėjome visų spalvų medalių, tad kelionė namo, besidalijant varžybų įspūdžiais, neprailgo.