STIPRUS, KAI TU ŠALIA

Lapkričio 15d. Rokiškio kultūros namuose vyko renginys ,,Stiprus, kai tu šalia”, skirtas tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Šie metai buvo jubiliejiniai – 20-ieji ir 9-ieji, kai Rokiškio kultūros centro scenoje su profesionaliais ir žinomais atlikėjais koncertuoja socialinės globos namų gyventojai iš visos Lietuvos. Ši šventė, daugelį metų vykusi Panevėžyje, 2011 -aisiais persikėlė į Rokiškį ir iš regioninės tapo Respublikine.
Scenoje pasirodė ir mūsų globos namų gyventojai  Vanda ir Ramūnas, kurie dainavo kartu su Irena Ulvydaite Snabaitiene – žinoma dainininke, įvairių TV projektų dalyve, projekto ,,Vėl, švieski man vėl”, ,,Auksinio mikrofono” laimėtoja. Ramūną ir Vandą koncertui paruošė užimtumo specialistas Stasys Snabaitis. Prie programos sėkmės savo balsais prisidėjo darbuotojos Jolita ir Milda bei sportinių šokių klubo šokėjai Toma ir Lukas.
Renginio metu salė buvo sausakimša – vos sutalpino žiūrovus. Žiūrovų tarpe buvo ir būrys mūsų globos namų darbuotojų su direktoriumi Kęstučiu Mikalausku priešakyje. Po mūsų dainininkų pasirodymo direktorius padėkojo visiems programos dalyviams ir įteikė gėlių.
Scenoje vienas kolektyvas keitė kitą – skambėjo estradinės ir liaudiškos dainos, sukosi poros, dundėjo būgnai, tad šventė neprailgo. Tiek programos dalyviai, tiek žiūrovai skirstėsi pasisėmę teigiamos energijos, dvasiškai pakylėti.